Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1475

Banesa posedon: Sallon & Kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, terasë, parking si dhe hyrje me kod


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1472

Banesa posedon: Sallon me Kuzhinë, dy Dhoma Gjumi, Banjo wc, terasë


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1471

Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo WC, terasë


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1470

Banesa në Bregun e Diellit posedon: Sallon dhe Kuzhinë, dy Dhoma Gjumi, Banjo, Wc, Terasa


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1469

Banesa në dispozicion në katin e 7, gjendet në Rrugen B
Posedon: Sallon & Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon, Nxemje me Termokos


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1468

Banesa posedon: Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma Gjumi, Banjo, WC, Terasë


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1467

Banesa në dispozicion në katin e 6, posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1466

Banesa në rrugën B, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, terasë gjithashtu ka dy lifta, mirëmbajtje të rregullt, ngrohje me rrymë.


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Lokal me qira - Kodi 1465

Lokal me qira në Lagjen "Emshir" afer UBT


Më shumë