Banesë me Qira - Kodi 1080

Çmimi: 250€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1080

Çmimi: 250€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Rruga " B"

Madhesia: 55 m²

Pershkrimi: -Lëshohet banesa me Qera, në Rruga B ( Mbrapa Royal Mall )

- Kati 2 ,

-Posedon : 1Dhomë gjumi ,Sallon ,Kuzhine.Banjo dhe Ballkon

-Sipërfaqja 55m²

-Çmimi : 250€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

Tel :044 300 089
Tel: 044 453 590
Tel: 044 260 024

Email : info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 14-11-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni