Banesë në Shitje - Kodi 1115

Çmimi: 41500€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1115

Çmimi: 41500€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Lagjja e Spitalit

Madhesia: 46 m²

Pershkrimi: - Shitet Banesa në Lagje Spitalit (Rruga Muharrem Fejza - Afër Super Viva )

- Kati i 6

- Sipërfaqja : 46m2

- Banesa Posedon : Sallonë me Kuzhinë , Dhumë Gjumi ,Banjo dhe Ballkon

- Çmimi :41,500 €

- Për më shumë informacione na kontaktoni:
- Tel : 043 500 015
- Tel : 044 260 024
- Tel : 044 453 590
- Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 31-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni