Banesë në Shitje - Kodi 1157

Çmimi: 800000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1157

Çmimi: 800000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Qendër

Madhesia: 70 m²

Pershkrimi: - Shitet banesa në Prishtinë afër qendrës
20m nga koptshti i fëmive ,50m nga shtëpia e pleqve, 100 m nga mjekësia familiare , 100 m nga Sh .F Elena Gjika

- Banesa ka 57 m2 Neto me fletë poseduese ndërsa sipas matjeve te reja afër 70m2

- Banesa është në katin e 2

- Banesa Posedon : Sallone me kuzhinë ,dhomë gjumi , koridor , banjo , ballkon dhe bodrum

- Çmimi : 80.000€

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 06-05-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni