Banesë me Qira - Kodi 1241

Çmimi: 200€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1241

Çmimi: 200€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Vellushë

Madhesia: 41 m²

Pershkrimi: Lëshohet banesa me qera në Prishtinë
Adresa : Xheladin Kurbaliu - Vellusha
kati : 5
Sip : 41 m2
posedon : sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, dhe banjo.
Çmimi : 200 euro
Tel : 043 500 015
viber : +383 43 500 015

Data e futjes së shpalljes: 22-03-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni