Banesë me Qira - Kodi 1244

Çmimi: 450€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1244

Çmimi: 450€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Qendër

Madhesia: 60 m²

Pershkrimi: Banesë me qera në “Qendër - Prishtinë”
KATI 4: 1 Sallon, 1 dhomë gjumi , kuzhinë ndaras, dy ballkona dhe një banjo - ngrohje me termokos.
Sip : 60 m2
Çmimi : 450 euro
Për më shumë na kontaktoni në
+383 (0) 43 500 015

Data e futjes së shpalljes: 08-04-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni