Lokal në Shitje - Kodi 1454

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1454

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Lokal

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 120 m²

Pershkrimi: Lokal në shitje dhe me qira.

Rr. Ahmet Krasniqi, Përballë Meridian Express,
Dragodan.
Renovim i ri,ndriqimi LED,nxemje toksore,1 wc.

Për më shumë na kontaktoni në:
+383 (0) 49 700-655

Data e futjes së shpalljes: 26-07-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni