Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1464

Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo i plotëson të gjitha kushtet për banim


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1463

Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, i plotëson të gjitha kushtet për banim


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Lokal me qira - Kodi 1462

Lokal i pershtatshem për shumë lloje të bizneseve


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1461

Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, koridor, banjo & wc dhe ballkon.


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1460

Banesa moderne e pajisur me mobilje të reja, hyrje te kontrolluar me kamera, smart sistem te vezhgimit 247, si dhe posedon nxemje qëndrore


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Banesë me qira - Kodi 1459

Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, 2 banjo dhe terasën gjithashtu është me nxemje nga Termokos


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Lokal me qira - Kodi 1456

Lokal me Qira


Më shumë

Thumbnail Image 1

ME QIRA

Lokal me qira - Kodi 1455

Depo me Qira


Më shumë

Thumbnail Image 1

Në SHITJE

Lokal në shitje - Kodi 1454

Lokal me Qira


Më shumë