Shtëpi me Qira - Kodi 1135

Çmimi: 1300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1135

Çmimi: 1300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Sofali

Madhesia: 390 m²

Pershkrimi: - Lëshohet shtëpia me qera në Sofali

- Sipërfaqja : 390 m2

- Shtëpia Posedon : 3 Sallona ,4 Dhoma gjumi ,5banjo ,podrum si dhe garazhd Për dy vetura
Shtëpia ka Ujë 24h ka edhe bunarë , nxemje me sei por edhe me rrymë

- Çmimi : 1400€

- Shitet banesa në Dragodan përball MiniMaxit

- Sipërfaqja : 90m2 + 50m2 ballkon / Kati I 1

- Banesa Posedon : Sallonë me kuzhinë , dy dhoma gjumi ,dy banjo, shpajz ,koridor
Banesa është një vend shumë I përshtatshëm për banim dhe veprimtari të tjera.

- Çmimi : 83000 €

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 04-03-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni