Banesë në Shitje - Kodi 1447

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1447

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Malush Kosova (Kryqëzimi i Rrugës A dhe B)

Madhesia: 9115 m²

Pershkrimi: Banesa 91.15m2 është në dispozicion në katin 4, 6, 8, 11 të kullës të 2 -Anna Residenc !
• Sallon me kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Koridor
• Terasa

Për më shumë na kontaktoni në:
+383 (0) 43 500 015

Data e futjes së shpalljes: 18-07-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni